Jestem psychoterapeutką, councellorem, pedagogiem resocjalizacji i profilaktyki uzależnień.

 

Specjalizuje się w pracy terapeutycznej z osobami dotkniętymi przemocą, uzależnionymi i ich najbliższymi, DDA, rozwiązywaniem problemow w rodzinymi dysfunkcyjnymi itp.

W trakcie pracy w zakładzie karnym, uzupełniałam swoje wykształcenie i zdobyłam dyplom kryminologa.

Mając na uwadze ogromy problem rosnących uzależnien i przemocy wśród Polaków w ramach Polskiego Stowarzyszenia Psychologów stworzyłam projekt “Wsparcie”. Poprzez studia doktoranckie zdobywam doświadczenia naukowe w obszarze dysfunkcyjności rodzin. Jako asystent w Zakładzie Psychologii Stosowanej prowadzę wykłady na studiach podyplomowych z psychologii, jak również na UTW z cyklu „Patologii społecznej”. Jestem dyplomowanym Mediatorem i Negocjatorem, w terapii rodzin często stosuje techniki mediacyjne, które są bardzo pomocne w rozwiązywaniu konfliktów i sporów.

 

  • W celu dotarcia do jak największej liczby osob potrzebujących pisałam artykuły poradnicze do polskiego magazynu „Cooltura” poświęcone tematyce uzależnień i przemocy.
     
  • Należę do Polskiego Stowarzyszenia Zdrowia Seksualnego oraz zaliczam się do współzałożycieli Polskiego Stowarzyszenia Mediatorow w UK.
     
  • Prowadzę szkolenia dla rodziców i wszystkich zainteresowanych problematyką rodziny, przemocy i uzależnień.
     
  • Prowadzę bandania naukowe w Polsce i UK nad systemem pomocowym dla rodzin mających problemy.

“Pozwól sobie pomóc, kolorami szczęścia pomalować swój świat”