Otwieranie Firmy Limited Londyn

Spolka limited jest odpowiednikiem polskiej spolki z ograniczona odpowiedzialnoscia. To jedna z najbardziej popularnych form prowadzenia przedsiebiorstwa w Wielkiej Brytanii. W odroznieniu od jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej (self employed) firma limited posiada osobowosc prawna co oznacza, ze dyrektorzy nie odpowiadaja swoim prywatnym majatkiem za problemy finansowe spolki. Zgodnie z obowiazujacymi przepisami, firma nie ma obowiazku posiadania wkladu kapitalowego. Za powstale zobowiazania spolki odpowiadaja jej udzialowcy ale tylko do kwoty rownej wartosci wniesionego kapitalu.
ksiegowosc firma limited

Powstanie firmy:

Możemy pomóc założyć wybraną przez Ciebie firmę Ltd w ciągu jednego dnia. Aby sprawdzić dostępność nazwa firmy, zapytaj nas, a my sprawdzimy ją ZA DARMO dla Ciebie.

Doradzimy Ci w następujących sprawach:

Otrzymasz swoje dokumenty firmowe (świadectwo założycielskie – Incorporation Certificate , Certyfikat akcji – Shareholder Certificate oraz Memorandum i Articles of Association) w formie elektronicznej lub papierowej.

 

Oznacza to, że możesz mieć swoją spółkę utworzoną i gotową do handlu w ciągu 24 godzin.

 

Sprawozdania finansowe:

  • Pomozemy Ci w zlozeniu corocznych sprawozdzan i bilansow do Companies House (Confirmation Statement oraz Annual Accounts),
  • Przygotujemy i zlozymy roczna deklaracje podatkowa (Company Tax Return) do urzedu skarbowego (HMRC),

Sprawozdania finansowe są wysyłane do Companies House w formie skróconej aby zapewnić minimalną ilość informacji finansowych do publicznego wglądu.

Sprawozdania finansowe są przygotowywane zgodnie z ustalonymi terminami.

Ale możemy zrobić coś więcej niż tylko zgłosić historie transakcji,to co już się stało … 

Możemy zidentyfikować obszary działalności, w których jest najwięcej możliwości minimalizacji podatkowych;

Możemy przedstawić zestawienia miesięczne, które pomogą Ci zrozumieć, w jakim punkcie jest realizacja twoich celów i jakie działania trzeba podjąć przed zakończeniem roku rozliczeniowego.

Mamy czas, aby wytłumaczyć sprawozdania. Chcemy abyś zrozumiał, co dzieje się finansowo w twojej firmie i mógł świadomie zaplanować przyszłość.

Skontaktuj sie z nami, a zespol profesjonalistow z Opera Tax zarejestruje Twoja firme, doradzi w problematycznych sprawach, przygotuje i zlozy wszystkie sprawozdania i deklaracje. Gwarantujemy indywidualne oraz profesjonalne podejscie do kazdego klienta.